Zajazd pod Czarnym Kogutem

położony jest w Bieszczadach w miejscowości Czarna Górna, niedaleko łączenia się dużej i małej pętli bieszczadzkiej. Dzika przyroda, zdrowy klimat, lasy, malownicze widoki – to wszystko czeka na Państwa. Czarna to doskonałe miejsce wypadowe na bieszczadzkie wycieczki, zarówno w góry jak i nad Zalew Soliński. W stylowej restauracji, jak i romantycznych pokojach dominuje ciemne drewno, wszystko utrzymane jest w lekkim klimacie minionej epoki. Niewątpliwym atutem jest duża wiata i winiarnia w piwnicy. Duży ogród, a za placami las. Mamy nadzieję, iż znajdą tu Państwo wyjątkowe i przyjemne miejsce do wypoczynku. Serdecznie zapraszamy!

Nasza Restauracja

Tradycyjne dania kuchni polskiej urozmaicone elementami kuchni węgierskiej. Potrawy sporządzane ze świeżych, naturalnych produktów.

Na amatorów alkoholu czeka u nas pokaźna oferta win węgierskich, mołdawskich, bułgarskie, gruzińskich oraz hiszpańskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Zobacz Menu

Nasze Pokoje Noclegowe

Oferujemy Państwu noclegi w czterech przestronnych pokojach, razem 13 miejsc noclegowych w szczególnej atmosferze minionej epoki.

Pokoje wyposażone są w stylowe drewniane meble. W każdym pokoju znajduje się lukarna i okno dachowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z natryskiem. Na korytarzu znajduje się ogólnie dostępna lodówka. Zapewniamy Państwu kameralny i intymny wypoczynek.

Zobacz nasze pokoje

Opinie naszych Gości

Nasi Partnerzy